Szukaj...
A
pl
Wyjazd studyjny dla interesariuszy regionalnego systemu innowacji
06 października 2022, Paweł Rak

Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju planuje organizację wyjazdu studyjnego dla interesariuszy regionalnego systemu innowacji do Brukseli w dniach 23-25 października 2022 roku. Wiodącym tematem ma być  „Wsparcie z zakresu Programu Horyzont, nawiązanie relacji międzynarodowych przez interesariuszy RSI, wymiana doświadczeń/dobrych praktyk związanych z realizacją projektów międzynarodowych”.

W ramach realizowanego przez nasz Departament projektu własnego Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” istnieje możliwość finansowania udziału regionalnych interesariuszy w imprezach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy pokrycie kosztów biletów lotniczych, 2 noclegi w hotelu (+śniadanie) oraz 2 obiadokolacje. Wylot w niedzielę 23.10 – powrót wtorek 25.10.2022.

Z uczestnikami konferencji zostaną podpisane umowy regulujące wzajemne zobowiązania w kontekście przedmiotowego przedsięwzięcia.

Od uczestników wymagane będzie przygotowanie krótkiego sprawozdania.

Zainteresowanych  prosimy o zgłoszenie na adresy mailowe: p.rak@podkarpackie.pl i i.delikat@podkarpackie.pl. W związku z ograniczonymi środkami przeznaczonymi na realizację zadania i dynamicznie zmieniającymi się cenami liczba miejsc jest ograniczona O możliwości wzięcia udziału w wizycie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W nadsyłanych zgłoszeniach prosimy o wskazanie  doświadczenia w realizacji innowacyjnych projektów B+R.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 14 października 2022 roku do godziny 11.00

Agenda Wyjazd Studyjny Interesariuszy RSI

Umowa O Dofinansowanie

Paweł Rak