Szukaj...
A
pl
Panel inteligentnej specjalizacji ICT
14 października 2022, Magdalena Kowalik

Szanowni Państwo,

Jedno z najciekawszych wydarzeń z branży gamingowej w naszym regionie już 27 października. Legendy Polskiego Gamedevu – Modrzejewski, Miąsik, Chojnowski, Rokicki i Pazdur – na jednej scenie ocenią kondycję gamingu w Polsce i podsumują ostatnie lata działalności firm z tego sektora. Na uczestników czeka także szereg merytorycznych prelekcji, m.in. o prowadzeniu własnego studia gier, pozyskiwaniu kapitału na tworzenie produkcji, marketingu i  obecnych trendach branży gier.

Start wydarzenia 27 października od 9:30 na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania przy ul. Sucharskiego 2. Przewidziano możliwość udziału online.


Zgłoszenia udziału w panelu należy dokonać na adres w.pelc@podkarpackie.pl do 24 października 2022 r. do godziny 13:00, wskazując jednocześnie preferowaną formę uczestnictwa.

Prelegenci:

Michał Ręczkowicz – Prezes Zarządu Prime Bit Investments SA

Przedsiębiorca, twórca i właściciel spółki Prime Bit Investments S.A. oraz notowanej na giełdzie NewConnect Prime Bit Games S.A. Chętnie dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą na licznych konferencjach dotyczących nauki, technologii, startupów i tworzenia gier w roli prelegenta. Wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na specjalizacji Inżynieria gier komputerowych. Organizator branżowych wydarzeń, m.in.: Rzemiosło IT, Rzeszowskiego GameDev, Game Jam Rzeszów 2018 – 2019, Hackathon Rzeszów 2015-2017. Laureat wielu prestiżowych nagród krajowych i międzynarodowych w branży IT i Gier. Członek Podkarpackiej Rady Innowacyjności, Stowarzyszenia Polskie Gry oraz Klastra IT. Aktywnie wspiera Start-upy i pozyskuje dla nich finansowanie.

Albert Rokicki – Prezes Zarządu

Inwestor giełdowy z ponad 20-letnim doświadczeniem, od 2011 roku, kiedy zainwestował po raz pierwszy w CD Projekt, skoncentrowany na branży gamingowej. Absolwent wydziału ekonomii Uczelni Łazarskiego w Warszawie ze specjalizacją w marketingu. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, fan sportu a w szczególności zawodowej koszykówki NBA.

Magdalena Kowalik