Szukaj...
A
pl
Oslo Innovation Week 2022 i networking dla firm z Polski
12 września 2022, Piotr Pernak

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w  Norwegii i Europie Północnej – Oslo Innovation Week. To czterodniowe wydarzenie obfituje w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata.

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 17:00, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. „Networking Event with Businesses in Europe”, które odbędzie się w SALT, Langkaia 1 Oslo – w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy. Miejsce to jest wyjątkowe gdyż jego atmosfera i klimat sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych.  Wszystko to z widokiem na operę w Oslo, Muzeum Muncha i w pakiecie z muzyką, sauną i świetną gastronomią!

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział już dziś!

Dodatkowych informacji udzielają:

Artur Janusz: artur_janusz@parp.gov.pl

Justyna Kizlich: justyna_kizlich@parp.gov.pl

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski.

Organizatorem wydarzenia jest Innovation Norway a Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów krajowych.

Inicjatywa jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszar Gospodarczego na lata 2014-2021.

Piotr Pernak