Szukaj...
A
pl
European Cluster Conference 2022 – organizacja wyjazdu dla przedstawicieli podkarpackich klastrów
06 września 2022, Piotr Pernak

Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego organizuje wyjazd dla przedstawicieli/koordynatorów podkarpackich klastrów na  „European Cluster Conference 2022”. Impreza odbędzie się w Pradze w dniach 26-27 września 2022 roku. Wydarzenie organizowane jest pod auspicjami Komisji Europejskiej. Wiodącym tematem mają być  „polityki i inicjatywy klastrowe, które umożliwią konkretną realizację zielonych i cyfrowych transformacji w europejskich łańcuchach wartości, a także wzmocnią ich odporność. Będzie to również okazja do dyskusji i propagowania sposobu, w jaki klastry mogą przyczynić się do rozwoju ścieżek przejścia w różnych ekosystemach przemysłowych. W ten sposób klastry stają się głównymi podmiotami zmian, zgodnie ze zaktualizowaną strategią przemysłową UE”. Więcej informacji na stronie   https://europeanclusterconference.eu/.

W ramach realizowanego przez nasz Departament projektu własnego Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” istnieje możliwość finansowania udziału regionalnych interesariuszy w imprezach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy pokrycie kosztów biletów lotniczych, 2 noclegów w hotelu (+śniadanie) oraz 2 obiadokolacji. Wylot niedziela 25.09 – powrót wtorek 27.09.2022.

Z uczestnikami konferencji zostaną podpisane umowy regulujące wzajemne zobowiązania w kontekście przedmiotowego przedsięwzięcia. Od uczestników wymagane będą: potwierdzona rejestracja i uczestnictwo w wydarzeniu oraz  przygotowanie krótkiego sprawozdania.

Zainteresowanych  prosimy o rejestrację z na stronie wydarzenia https://eu.eventscloud.com/ereg/newreg.php?eventid=200242963& oraz zgłoszenie na adresy mailowe: p.czerepiuk@podkarpackie.pl i a.cioch@podkarpackie.pl. W związku z ograniczoną liczbą miejsc (8) decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W nadsyłanych zgłoszeniach prosimy o wskazanie jednego reprezentanta klastra oraz potwierdzenia jego rejestracji na stronie konferencji.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 9 września 2022 roku do godziny 12.

Umowa o dofinansowanie

Piotr Pernak