Szukaj...
A
pl
Zaproszenie do Oslo na tydzień innowacji.
14 września 2023, Paweł Rak

https://www.innovasjonnorge.no/arrangement/meet-innovative-startupsscaleups-from-centralsouthern-europe-at-oslo-innovation-week Polska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do Norwegii na

Oslo Innovation Week 2023 

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 16:00, PARP wraz z Innovation Norway organizują  wydarzenie pn. The Tipping Point is here! które odbędzie się w PAKKHUSET, Nedre Slottsgate 2c, 0153 Oslo – w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy.

 100 najbardziej innowacyjnych startupów oraz scaleupów z Europy Środkowo-Południowej: Bułgarii, Chorwacji, Estonii, Grecji, Łotwy, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii i Słowacji prezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie zielonych technologii.

The Tipping Point is here! to  okazja do nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami oraz przedyskutowanie najnowszych rozwiązań i wyzwań związanych z zieloną i cyfrową transformacją w Europie Środkowo-Południowej. Oslo Innovation Week  to kwintensensja pomysłów, innowacji i osób, które przesuwają granice, tworząc lepszą przyszłość.

Dodatkowych informacji udzielają:

Justyna Kizlich: justyna_kizlich@parp.gov.pl oraz Artur Janusz: artur_janusz@parp.gov.pl.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Rejestracja do 20.09.2023: https://networking-oslo-innovation-week.b2match.io/

Paweł Rak