Szukaj...
A
pl
Nabór na wyjazd interesariuszy RSI do Paryża
31 maja 2023, Justyna Bartnicka

Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego planuje organizację wyjazdu studyjnego dla interesariuszy regionalnego systemu innowacji (startupów z terenu województwa podkarpackiego) do Paryża na VIVA TECHNOLOGY w dniach 13-17 czerwca 2023 roku.

VIVA TECHNOLOGY to największe europejskie wydarzenie skierowane do start-upów i świata technologicznego.

W ramach realizowanego przez nasz Departament projektu własnego „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” istnieje możliwość finansowania udziału regionalnych interesariuszy w imprezach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy pokrycie:

  • kosztów biletów lotniczych
  • biletów wstępu na Viva Technology
  • noclegów w hotelu wraz ze śniadaniem
  • 2 obiadokolacji (14-15.06.2023 r.)

 

Wylot we wtorek 13.06.2023 r. – powrót sobota  17-18.06.2023 r.

Z uczestnikami powyższego wydarzenia zostaną podpisane umowy regulujące wzajemne zobowiązania w kontekście przedmiotowego przedsięwzięcia.

Od uczestników wymagane będzie przygotowanie krótkiego sprawozdania.

Zainteresowanych  prosimy o zgłoszenie na adresy mailowe: p.rak@podkarpackie.pl i i.delikat@podkarpackie.pl. W związku z ograniczonymi środkami przeznaczonymi na realizację zadania i dynamicznie zmieniającymi się cenami liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości wzięcia udziału w wizycie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 05 czerwca 2023 roku do godziny 15.00.

Justyna Bartnicka