Szukaj...
A
pl
Program UE Kreatywna Europa, konkurs Projekty współpracy europejskiej
22 października 2019, Piotr Pernak

 

 

 

 
Do 27 listopada br. trwa konkurs o dofinansowanie międzynarodowych projektów partnerskich, adresowany do publicznych i prywatnych organizacji, instytucji oraz małych średnich przedsiębiorstw sektorów kultury i kreatywnego. Creative Europe Desk Polska organizuje dla wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie na realizację Projektów współpracy europejskiej<https://kreatywna-europa.eu/aplikacje/projekty-wspolpracy-europejskiej/> trzy spotkania informacyjne poświęcone założeniom i wytycznym oraz zasadom wnioskowania. Spotkaniom towarzyszyć będzie rozmowa z Beneficjentem przyznanego dofinansowania oraz prezentacja dotycząca opracowania kosztorysu i finansowego zarządzania projektem kulturalnym realizowanym w ramach obszaru Projekty współpracy europejskiej.

Spotkania odbędą się w listopadzie w Warszawie (5 listopada br.), Poznaniu (7 listopada br.) i Gdańsku (14 listopada br.). Udział w spotkaniach jest bezpłatny, lecz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów znajdują się na naszej stronie: https://kreatywna-europa.eu/konkurs-projekty-wspolpracy-europejskiej-cykl-spotkan-informacyjnych/

Piotr Pernak