Szukaj...
A
pl
Podkarpackie – Inteligentny Region na AERO 2024
22 marca 2024, Paweł Rak

Zapraszamy interesariuszy Regionalnego Systemu Innowacji z terenu województwa podkarpackiego do udziału w konferencji podczas Targów AERO Friedrichshafen (Niemcy) w dniach 16-19 kwietnia 2024 roku.

Jest to globalna platforma poświęcona wszystkim aspektom lotnictwa ogólnego oraz miejsce spotkań wiodących producentów, użytkowników i naukowców. Podczas obrad przedstawiane będą najnowsze innowacje w dziedzinie lotnictwa od szybowców, samolotów ultralekkich, samolotów silnikowych i helikopterów po lotnictwo biznesowe. Jedna z części poświęcona będzie bateriom i napędowi wodorowemu.

W ramach projektu pn. „Podkarpackie – Inteligentny Region” finansowanego z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027,  istnieje możliwość finansowania udziału regionalnych interesariuszy w wydarzeniach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy pokrycie:

  • kosztów biletów lotniczych,
  • noclegów w hotelu wraz ze śniadaniem,
  • bilety wstępu na konferencję wraz z codziennym transportem na konferencję i z powrotem.

Wylot we wtorek 16.04.2024 r. – powrót w piątek 19.04.2024 r.

Z uczestnikami (specjalizacja Lotnictwo i Kosmonautyka)  wydarzenia zostaną podpisane umowy regulujące wzajemne zobowiązania w kontekście przedmiotowego przedsięwzięcia (wzór w załączeniu).

Od uczestników wymagane będzie przygotowanie krótkiego sprawozdania.

Zainteresowanych  prosimy o zgłoszenie na adres mailowy: p.rak@podkarpackie.pl i i.delikat@podkarpackie.pl.  

W związku z ograniczonymi środkami przeznaczonymi na realizację zadania i dynamicznie zmieniającymi się cenami liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości wzięcia udziału w wizycie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 27 marca 2024 roku do godziny 12.00.

Wzór umowy

Paweł Rak