Szukaj...
A
pl
Interesariusze RSI na Ceramitec 2024
12 marca 2024, Paweł Rak

Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego planuje organizację wyjazdu  dla interesariuszy Regionalnego Systemu Innowacji, przedstawicieli firm
i instytucji działających w branży odnawialnych źródeł energii z terenu województwa podkarpackiego na Konferencję podczas Targów Ceramitec Monachium (Niemcy) w dniach 8 -11 kwietnia 2024 roku.

W ramach projektu pn. „Podkarpackie – Inteligentny Region” finansowanego z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 1 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, Działanie 1.5 Regionalne Inteligentne Specjalizacje istnieje możliwość finansowania udziału regionalnych interesariuszy w wydarzeniach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy pokrycie:

  • kosztów biletów lotniczych
  • noclegów w hotelu wraz ze śniadaniem
  • bilety wstępu na konferencję 

Wylot w poniedziałek 8.04.2024 r. – powrót w czwartek 11.04.2024 r.

Z uczestnikami powyższego wydarzenia zostaną podpisane umowy regulujące wzajemne zobowiązania w kontekście przedmiotowego przedsięwzięcia (wzór w załączeniu).

Od uczestników wymagane będzie przygotowanie krótkiego sprawozdania.

Zainteresowanych  prosimy o zgłoszenie na adresy mailowe: p.rak@podkarpackie.pl W związku z ograniczonymi środkami przeznaczonymi na realizację zadania i dynamicznie zmieniającymi się cenami liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości wzięcia udziału w wizycie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 15 marca 2024 roku do godziny 14.00.

Projekt umowy

Paweł Rak