Szukaj...
A
pl
Serdecznie zapraszamy na Podkarpackie Forum Innowacji „Lotnictwo i kosmonautyka”
26 kwietnia 2019, Piotr Pernak

          

 

Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl
zaprasza na

Podkarpackie Forum Innowacji „Lotnictwo i kosmonautyka”.

Forum odbędzie się 21 maja 2019 r.
w Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego
G2A Arena w Jasionce.

Podkarpackie Forum Innowacji „Lotnictwo i kosmonautyka” będzie doskonałą okazją do dyskusji na temat obecnego potencjału polskiego sektora lotniczego i kosmicznego oraz wykorzystania już istniejących możliwości dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w tych obszarach gospodarczych.

Podczas paneli dyskusyjnych chcemy poruszyć kwestie związane z przyszłością polskiego przemysłu lotniczego oraz implementacją Krajowego Programu Kosmicznego na lata 2019-2021. Forum będzie miało wymiar międzynarodowy – spodziewamy się reprezentacji m.in. z Europejskiej Agencji Kosmicznej i Clean Sky 2 Joint Undertaking. Forum będzie więc niepowtarzalną okazją do dyskusji również na temat współpracy międzynarodowej i międzysektorowej w projektach Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), Unii Europejskiej oraz komercyjnych.

Forum odbędzie się równolegle do wydarzenia Aerospace & Defence Meetings Central Europe – Rzeszów (21-23 maja 2019 r.), którego celem jest kojarzenie partnerów biznesowych. Skupiać będzie liderów z branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego. Będzie to możliwość do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wzmocnienia już istniejących. Istotny element tej imprezy to także promocja branży lotniczej, kosmicznej i zbrojeniowej.

Rejestracji na Forum należy dokonać do dnia 13 maja 2019 r.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień (np. tłumacz języka migowego) na adres: p.pernak@podkarpackie.pl

Formularz rejestracyjny

Agenda spotkania

Biogramy

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w agendzie.

Udział w Forum jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy do rejestracji!

 

Podkarpackie Forum Innowacji „Lotnictwo i kosmonautyka” jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 – projekt „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego”.

 

Piotr Pernak