Szukaj...
A
pl
Forum Biznesowe Polska-Tajwan ONLINE
09 grudnia 2021, Piotr Pernak

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) serdecznie zapraszają na 17. edycję biznesowego forum Polska – Tajwan ONLINE

W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:

ELEKTROMOBILNOŚĆ
to atrakcyjny temat z ogromnym potencjałem do tworzenia współpracy biznesowej i partnerstwa między firmami w Polsce i na Tajwanie, zwłaszcza w sektorze autobusów elektrycznych na Tajwanie, ponieważ rząd Tajwanu planuje zbudować kompleksową elektryfikację w transporcie publicznym do 2030 roku. Wszystkie autobusy na paliwa kopalne będą wycofane i zastąpione autobusami elektrycznymi.

Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE.

SMART CITIES
Unia Europejska stawia inwestycje w Smart Cities jako jeden z priorytetów. Miasta smart to  głównie wykorzystanie nowoczesnych technologii IT w służbie mieszkańcom, ale także zrównoważony rozwój miast, zarówno pod względem transportu, gospodarki przestrzennej, jak i samego społeczeństwa oraz inicjatywy podjęte na rzecz ekologii, zero-emisyjności czy polepszenia jakości życia. Przyszłość polskich i tajwańskich miast to właśnie inteligentne miasta- mamy nadzieję, na wykorzystanie naszego spotkania do poznania najlepszych praktyk z Polski i Tajwanu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszą rejestrację on-line

REJESTRACJA

 

Piotr Pernak