Szukaj...
A
pl
Smart City Expo Poland – Łódź
od 11 czerwca 2019 do 12 czerwca 2019, Justyna Bartnicka

Smart City Expo Poland 2019 to pierwsze w Polsce wydarzenie targowe poświęcone w całości tematyce inteligentnych miast. Wystawcami wydarzenia mają być producenci i dostawcy nowoczesnych rozwiązań w sektorze smart city. Podczas dwóch dni targów zostaną zaprezentowane najnowsze technologie, produkty i usługi, stworzone w celu podniesienia jakości życia mieszkańców miast.

Organizator deklaruje, że odwiedzającymi targi będą decydenci, bezpośrednio odpowiedzialni za inwestycje w miastach: Prezydenci i Burmistrzowie miast, kierownicy wydziałów inwestycyjnych, przedstawiciele kadry zarządzającej spółkami komunalnymi, a także architekci, urbaniści i osoby interesujące się zawodowo tematyką nowoczesnych technologii. Targi „SCEP” mają mieć przede wszystkim wymiar praktyczny i dawać możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora.

Smart City Expo Poland odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2019 roku w hali Expo-Łódź (al. Politechniki 4) i odbywa się pod patronatem medialnych smartcity-expert.eu. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.

 

Justyna Bartnicka