Szukaj...
A
pl
Międzynarodowa VII Konferencja Prawa Lotniczego i Kosmicznego oraz Technologii pt. „Bezpieczeństwo w międzynarodowym i krajowym prawie lotniczym oraz kosmicznym”
od 10 kwietnia 2019 do 11 kwietnia 2019, Justyna Bartnicka

Zakład Prawa Międzynarodowego i Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów zaprasza do udziału w Międzynarodowej VII Konferencji Prawa Lotniczego i Kosmicznego oraz Technologii pt. „Bezpieczeństwo w międzynarodowym i krajowym prawie lotniczym oraz kosmicznym”, która odbędzie się w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego – budynek A0 przy ul. Pigonia 1.

Konferencja jest częścią projektu, który składa się z warsztatów naukowych związanych z tematyką prawa lotniczego i kosmicznego skierowanych do studentów prawa i administracji.

Dzięki nawiązanej przy poprzednich edycjach współpracy z Uniwersytetem McGilla w Montrealu, a także wieloletniej tradycji, konferencja po raz kolejny uzyskała status Konferencji Międzynarodowej, co jest niewątpliwym wyróżnieniem w skali kraju.

Podczas konferencji zostanie poruszona tematyka:
1. Bezpieczeństwo militarne.
2. Bezpieczeństwo ekonomiczno – społeczne.
3. Bezpieczeństwo środowiskowe.
4. Bezpieczeństwo w przestrzeni kosmicznej.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.

Justyna Bartnicka