Szukaj...
A
pl
Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy
06 sierpnia 2018, Imię Nazwisko

W dniach 9 – 10 czerwca 2018 r. odbył się 9. Dzień Odkrywców. Organizatorem 9. edycji Dnia Odkrywców jak co roku była firma POLIMEDIA. Tegorocznym Partnerem Organizacyjnym było Stowarzyszenie ArsScientia,
z którym POLIMEDIA w 2016 r. stworzyła i z powodzeniem prowadzi pionierski w skali kraju format – Pracownię Warsztatowej Edukacji Nieformalnej EXPERYMENATRIUM 3Z, oraz inne liczne projekty popularyzujące naukę. Funkcję Głównego Partnera Merytorycznego objęła Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie.

Patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Miasta Rzeszowa,  Marszałka Województwa Podkarpackiego, Polskiej Agencji Kosmicznej, Podkarpackiego Kuratorium Oświaty oraz Discovery Science.

Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy to niezwykle edukacyjna przygoda popularyzująca naukę i technikę w formie plenerowej zabawy dla wszystkich – małych i dużych odkrywców, która w latach 2010-2017
(od 1. do 8. edycji) zlokalizowana była w centrum miasta w okolicach Rzeszowskiego Zamku i Polskiego Radia Rzeszów. Ze względu na podjętą współpracę Organizatorów tegorocznej 9. edycji Dnia Odkrywców z Politechniką Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza, zadecydowano o przeniesieniu naukowego eventu na tereny przy politechnice… I to posunięcie okazało się wybitnie celnym strzałem, o czym mogliśmy się przekonać w czerwcu.

Imię Nazwisko
DRR