Szukaj...
A
pl
Nabór na wyjazd interesariuszy do Londynu
15 listopada 2023, Paweł Rak

Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego planuje organizację wyjazdu dla interesariuszy regionalnego systemu innowacji (firm i instytucji działających w dziedzinie Automotiv) do Londynu na Targi EV SHOW w dniach 27 listopada-1 grudnia 2023 roku.

W ramach realizowanego przez nasz Departament projektu własnego „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” istnieje możliwość finansowania udziału regionalnych interesariuszy w imprezach krajowych i zagranicznych.

Oferujemy pokrycie:

  • kosztów biletów lotniczych
  • biletów wstępu na Konferencję i targi
  • noclegów w hotelu wraz ze śniadaniem
  • 1 obiadokolacji (28.11.2023 r.)

 

Wylot w poniedziałek 27.11.2023 r. – powrót piątek  1.12.2023 r.

Z uczestnikami powyższego wydarzenia zostaną podpisane umowy regulujące wzajemne zobowiązania w kontekście przedmiotowego przedsięwzięcia.

Od uczestników wymagane będzie przygotowanie krótkiego sprawozdania.

Zainteresowanych  prosimy o zgłoszenie na adresy mailowe: p.rak@podkarpackie.pl i p.pernak@podkarpackie.pl. W związku z ograniczonymi środkami przeznaczonymi na realizację zadania i dynamicznie zmieniającymi się cenami liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości wzięcia udziału w wizycie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 17 listopada 2023 roku do godziny 11.00.

Projekt umowy

Paweł Rak