Szukaj...
A
pl
Misja dla firm z sektora gier na Gamescom 2023. Rejestracja do 21 lipca
25 czerwca 2023, Piotr Pernak

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, wspólnie z ZENIT – Centrum Innowacji i Technologii oraz ośrodkiem Enterprise Europe Network w Nadrenii-Północnej Westfalii zaprasza firmy z branży gier na spotkania informacyjno-kooperacyjne, organizowane w dniach 22-23 sierpnia w Kolonii, w ramach targów gamescom – największego na świecie wydarzenia poświęconego grom komputerowym i wideo.

Dla kogo?

Wydarzenie adresowane jest do firm działających w branży gier zainteresowanych nawiązaniem międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezieniem partnerów do współpracy, a także  pogłębieniem wiedzy na temat możliwości i wyzwań stojących obecnie przed sektorem gamingowym.

Program wydarzenia

Podczas misji uczestnicy będą mieli okazję:

  • spotkać liderów branży oraz potencjalnych partnerów do współpracy z niemieckiego kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia i całego świata,
  • uzyskać wgląd w hotspot branży gier i możliwości biznesowe w Niemczech,
  • nawiązać kontakty z głównymi partnerami i firmami z Kolonii – miasta gier,
  • zapoznać się z zasadami europejskich programów finansowania wspólnych projektów z niemieckimi partnerami.

Szczegółowy program wydarzenia  

Rejestracja

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny oraz wypełnienie profilu firmy. Termin rejestracji upływa do 21 lipca 2023 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo doboru uczestników na podstawie profili zgłoszeń. Kandydaci zostaną powiadomieni o udziale najpóźniej do 31 lipca 2023 r.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Firmy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i pobytem na miejscu oraz biletami wstępu na targi gamescom.


Źródło: https://www.een.org.pl/component/content/article/84500:misja-dla-firm-z-sektora-gier-na-gamescom-2023-rejestracja-do-21-lipca

 

Piotr Pernak