Szukaj...
A
pl
XII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2019 – Katowice
od 04 czerwca 2019 do 05 czerwca 2019, Justyna Bartnicka

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to renomowane światowe targi – forum spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu oraz biznesu. Jak co roku, wydarzenie wspierane jest przez czołowe instytucje krajowe i międzynarodowe.

INTARG® 2019 zaprezentuje wynalazki i innowacyjne rozwiązania z różnych branż i dziedzin oraz z wielu krajów świata, znajdujące zastosowanie w przemyśle, ochronie środowiska, medycynie, a także poprawiające bezpieczeństwo, jakość i higienę życia.

Misją Targów jest promocja oraz komercjalizacja wynalazków i innowacji, stworzenie platformy bezpośrednich kontaktów do współpracy i spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu, biznesu, finansów, itd., transfer technologii, jak również uzyskanie przez wystawców prestiżowych referencji  w postaci nagród przyznawanych za prezentowane rozwiązania w ramach konkursu INTARG® 2019.

INTARG® 2019 zorganizowany zostanie w katowickim Spodku, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w samym sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski.

Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmowane są do 30 kwietnia 2019.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.

Justyna Bartnicka