Szukaj...
A
pl
V FORUM Green Smart City
od 24 października 2019 do 25 października 2019, Paweł Gmyrek

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie wraz ze Związkiem Uczelni InnoTechKrak, Centrum Transferu Technologii i Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na V FORUM Green Smart City, które odbędzie się w dniach 24 – 25 października 2019 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie przy alei 29 Listopada 46.

Celem organizowanego wydarzenia jest podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej oraz kształtowanie postaw ekologicznych społeczeństwa poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju, a także upowszechnianie wiedzy z zakresu ochrony środowiska.

FORUM Green Smart City jest również przestrzenią wymiany informacji  i współpracy pomiędzy władzami samorządowymi, uczelniami, funduszami ochrony środowiska, NGO i przedsiębiorcami w zakresie innowacyjnych technologii, które będą sprzyjać rozwojowi inteligentnych miast i wiosek.

Tegoroczna Konferencja ma zasięg międzynarodowy, a poruszane na niej tematy związane są z koncepcją smart city i smart villages oraz ideą zrównoważonego rozwoju.

 

Zachęcamy do udziału w warsztatach zamkniętych dla włodarzy miast, gmin i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego organizowanych równolegle w ramach wydarzenia przez Firmę Philips Ligthing pod tytułem „Inteligentne oświetlenie – korzyści dla samorządów” .

Wśród uczestników zostanie wylosowana jedna nagroda specjalna oraz darmowy projekt iluminacji wybranego po konsultacjach z firmą miejsca w miejscowości zwycięzcy konkursu, a oprócz tego zainstalowanie instalacji próbnej tej iluminacji przez Firmę Philips Lighting na określony okres.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzenia i dokonania rejestracji kliknij tutaj.

Paweł Gmyrek