Szukaj...
A
pl
Tour Salon – Targi Regionów i Produktów Turystycznych
od 01 marca 2019 do 03 marca 2019, Justyna Bartnicka

Tour Salon w Poznaniu to nie tylko podróżnicze show, które w 2019 roku swoją obecnością zaszczycą m.in. Jarosław Kuźniar, Tomasz Zubilewicz czy Miłka Raulin – najmłodsza Polska z Koroną Ziemi. To również miejsce spotkań branży turystycznej.

Do udziału w targach zgłaszają się regiony z Polski i zagranicy, przedstawiciele obiektów turystyczno-rozrywkowych, organizatorzy wyjazdów tematycznych, hotele. Dla touroperatorów, przedstawicieli biur podróży jest to więc doskonała okazja do przygotowania oferty turystycznej wyjazdów wakacyjnych czy weekendowych, i tu warto podkreślić, że właśnie otwarto możliwość bezpłatnej akredytacji na targi Tour Salon dla przedstawicieli branży turystycznej.

Podobnie jak w roku ubiegłym przedstawiciele branży będą mogli skorzystać z aplikacji do umawiania spotkań, czyli Biznes Plannera, który ułatwia efektywne zaplanowanie pobytu na targach. Odbędzie się także kolejna edycja Tour Salon Blog Meeting dająca możliwość spotkania się z blogerami podróżniczymi i nawiązania z nimi współpracy.

Więcej informacji na stronie internetowej.

 

Justyna Bartnicka