Search...
A
pl
Clean Sky 2 Info Day – Rzeszów – Jasionka – 13 lutego 2020 r.
February 13 2020, Piotr Pernak

W dniu 13 lutego 2020 r. w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa Samorząd Województwa Podkarpackiego wspólnie z Clean Sky Joint Undertaking organizuje Clean Sky 2 Info Day poświęcony 11. naborowi wniosków w ramach Programu Clean Sky 2.  Nabór ten został ogłoszony 14 stycznia 2020 r. pod adresem https://www.cleansky.eu/calls

Województwo Podkarpackie podczas Kongresu 590 w dniu 17 listopada 2017 r. jako pierwsze w kraju przystąpiło do Programu Clean Sky. Program ten jest formą współpracy między Komisją Europejską, a europejskim przemysłem lotniczym, która zawiązana została w celu wprowadzenia znaczących zmian w redukowaniu oddziaływania lotnictwa na środowisko. Jest to też największy europejski program w obszarze „Badania naukowe i innowacje – przestrzeń kosmiczna”.

Dzięki udziałowi w Clean Sky 2 Info Day dowiedzą się Państwo jak skutecznie aplikować o środki z Horyzontu 2020 w ramach Programu Clean Sky 2.

  • W trakcie spotkania przedstawione zostaną m.in. tematy dotyczące wytycznych czy procedury oceny w 11. naborze wniosków CS2.
  • Ponadto będzie to okazja do zadawania pytań menadżerom Programu.

Agenda spotkania wkrótce.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim z  tłumaczeniem symultanicznym na język polski.

Rejestracja uczestników trwa do 6 lutego 2020 r.

Formularz rejestracyjny

Piotr Pernak