Search...
A
pl
Zapraszamy w dniu 26 listopada 2019 r. na Aerospace and Defence Business Brunch – Poland, Jasionka 2019
November 12 2019, Piotr Pernak

Szanowni Państwo,
Każdego dnia w przestrzeni powietrznej znajduje się średnio 10 000 samolotów. Według prognoz IATA, do 2036 roku liczba pasażerów linii lotniczych na świecie ma się podwoić do blisko 8 mld rocznie, to niemal cała obecna światowa populacja!

Już teraz mamy do czynienia z ogromną liczbą zamówień, a na każdy nowo zamówiony samolot w Airbusie czy w Boeingu trzeba oczekiwać 8-9 lat, co wynika z obecnych możliwości produkcyjnych.

Jako firmy aktywnie zaangażowane w przemysł lotniczy, powinniśmy sobie wszyscy odpowiedzieć na pytania:

  • Czy i w jaki sposób można przyspieszyć cały proces powstawania produktów z poziomu lat do poziomu miesięcy?
  • W jaki sposób da się przyspieszyć integrację programów przy coraz większym udziale kooperantów?
  • Jak zapewnić integrację z dostawcami, zwiększając widoczność w procesach, dostawy na czas i oczekiwaną jakość za pierwszym razem?

Te i inne pytania chcemy omówić i przedyskutować wraz z Państwem. Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli branży lotniczej i obronnej, które odbędzie się 26 listopada 2019 r. w godz. 9:30 – 17:00 na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis w Jasionce ( Jasionka 954, Budynek Główny IT).


W spotkaniu wezmą udział krajowi i światowi liderzy branży lotniczej, pełniący różne funkcje kierownicze wyższego szczebla, a także Specjaliści z Dassault Systèmes oraz firm – Dostawców komponentów lotniczych.

Zarejestruj się już dziś

Uczestnictwo w spotkaniu odbywa się wyłącznie na podstawie zaproszeń i obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Dassault Systèmes

Piotr Pernak